O tym że decyzje mogą być trafione i zupełnie bezsensowne, przekonujemy się w codziennym życiu. W biznesie nie ma miejsca na bezsensowne zakupy, nietrafione pomysły i wybory, które w późniejszym okresie rozwoju firmy stają się nierentowne w utrzymaniu i nieopłacalne do modernizacji. Mnogość różnorakich rozwiązań informatycznych przyprawia dziś o zawrót głowy a agresywny marketing firm oferujących swoje towary sprawia że padamy ofiarą nietrafionych decyzji które blokują rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

 

Każda firma prędzej czy później staje w obliczu podjęcia pewnych decyzji o rozbudowie, bądź modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Trafne decyzje podjęte dzisiaj przekładają się na ich ułatwiony wybór w przyszłośc, niejednokrotnie oszczędzając mnóstwo pieniędzy i czasu.

 

Pragniemy wspomóc Państwa w tym zakresie, oferując pomoc merytoryczną odnośnie wdrożeń nowych technologii w Państwa firmie, bądź restrukturyzacji już tej istniejącej.

Poziadamy wiedzę zarówno w zakresie sprzętu i oprogramowania, rozwiązań idealnych dla małych firm ale zupełnie nieprzydatnych dla tych większych i odwrotnie.

 

Nasza firma realizuje formę konsultingu informatycznego w bezpłatnej formie, zarówno dla naszych klientów objętych stałą opieką jak i firm które nie nawiązały dotychczas z nami współpracy. Udostępniliśmy także numer telefonu dla osób indywidualnych które chciałyby zasięgnąć porady.

 

Dla kogo?

 

- dla firm decydujących się na zakup nowych komputerów lub oprogramowania

- dla instytucji chcących uzyskać jasno określoną drogę rozwoju informatycznego

- dla użytkowników indywidualnych mających dylemat odnośnie wyboru odpowiedniego sprzętu