ITARMEDIA z siedzibą w Opolu, ul. Hubala 17B/307, 45-266 Opole, zwaną dalej stroną www.itarmedia.pl, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miasta Opole w Wydziale Gospodarki i Promocji Miasta pod numerem: 38514, NIP 754-270-69-93, REGON: 160193006.

Warunki i zastrzeżenia wymienione poniżej dotyczą wszystkich użytkowników strony.
Dostęp do strony lub korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na następujące warunki i zastrzeżenia:

Bezpieczeństwo

Strona www.itarmedia.pl dysponuje odpowiednimi środkami bezpieczeństwa, które chronią dane osobowe naszych użytkowników przed ich niewłaściwym wykorzystaniem, modyfikacją, utratą
i ujawnieniem osobom trzecim.

W celu prawidłowego funkcjonowania strony www.itarmedia.pl wykorzystywane są tzw. pliki cookies, Cookies to pliki tekstowe zapisywane przez serwer na dysku urządzenia końcowego użytkownika, umożliwiające poprawną prezentację danych zawartych w serwisie.

Odpowiedzialność

Strona www.itarmedia.pl ma charakter informacyjny. ITARMEDIA dokłada wszelkich starań, aby prezentowane dane były możliwie kompletne i aktualne. ITARMEDIA nie udziela gwarancji odnośnie dostępnych na stronie www.itarmedia.pl treści oraz nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie lub pośrednie straty wynikające z korzystania z zasobów strony. ITARMEDIA nie odpowiada za zawartość zewnętrznych witryn internetowych, do których mogą prowadzić odnośniki zawarte na stronie www.itarmedia.pl.

Prawa autorskie

ITARMEDIA © Copyright 2008-2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie www.itarmedia.pl – teksty, zdjęcia, formy graficzne, układ, są prawnie chronione. Jakiekolwiek zastosowanie marki i logo ITARMEDIA, bez pisemnej zgody ITARMEDIA lub zainteresowanych osób trzecich jest niezgodne z prawem i będzie karane na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Zmiany warunków i zastrzeżeń

ITARMEDIA zastrzega możliwość wprowadzania modyfikacji powyższych informacji i warunków korzystania ze strony www.itarmedia.pl w dowolnym czasie i zakresie, bez powiadamiania o tym użytkowników.

Kontakt

W przypadku pytań odnośnie stron www.itarmedia.pl prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .